• Zadzwoń : +48 887 611 587    |    Email : sklep@barascajewellery.com

O mnie

Moje życie to ciągłe tworzenie; inspiracje mają różne źródła. Realizowałam projekty z wielu dziedzin sztuki. Prowadziłam własne muzeum kultur, prowadziłam warsztaty artystyczne, robiłam spektakle teatru lalki oraz teatru cienia. Współpracowałam ze szkołami i urzędami miast.

Kilka lat temu pochłonęło mnie tworzenie biżuterii. Początkowo jako dodatkowe zajęcie, stopniowo wciągnęło mnie wypełniając mój czas i serce. Zaczęłam poznawać, a następnie uczyć się stosowania różnych technik. Stale rozwijam zarówno swój warsztat jak i indywidualne spojrzenie na biżuterię, prace wykonuję inspirując się przyrodą oraz rdzennymi kulturami z całego świata. Czasem używam elementów przywiezionych z różnych krajów, czasem darów natury które po prostu znajduję. Biżuteria którą tworzę mówi swoim własnym językiem. Opowiada o przyrodzie, o zwierzętach, o ludzkich marzeniach, wolności. Staje się częścią codzienności lub uczestnikiem wyjątkowych okazji.​

Miłość

Nasz dom i obejście zawsze było pełne zwierząt. Wspólnie z córkami szkolimy konie. Często te po przejściach, z traumami. Staramy się przywrócić im spokój i harmonię, nauczyć porozumiewania się z człowiekiem.

Kupując biżuterię którą tworzę pomagasz nam działać. Ta biżuteria to okruchy miłości – dzięki temu, że ją kupujesz wspierasz zdrowie psychiczne i fizyczne wielu koni. Twoja radość rośnie stając się radością koni !

Jeżeli jesteś zainteresowany tematem pracy z końmi wejdź na stronę https://www.facebook.com/profile.php?id=100010233754539

Klienci o Nas